Klapki na koturnie, czyli na platformie

Klapki na koturnie, czyli na platformie są ciekawym połączeniem obuwia przewiewnego z nieco masywniejszym spodem. Takie buty są bardzo efektowne, a przy okazji wygodne w noszeniu. Z całą pewnością, powyższe obuwie jest dedykowane kobietom, które chcą połączyć wygodę z podwyższonym butem. Co jest również ważne, tego typu obuwie jest bardzo dobre na ciepłe, wiosenne oraz letnie dni. W takich butach zarówno palce jak i boki stopy są często mocno odsłonięte. Te buty posiadają platformę w okolicy pięty. Natomiast w okolicy palców są one niższe. Przejście jednak pomiędzy piętą a palcami jest bardzo komfortowe, dzięki czemu reprezentują one wysoki poziom. Takie klapki posiadają wygodne paski, po bokach. Same platformy mogą mieć różnorodną wysokość. Otóż, popularne są buty z kilkucentymetrową platformą oraz kilkunastocentymetrową. Wszystko zależy od upodobań użytkowniczki obuwia.

Klapki na koturnie jako ikona stylu

Można śmiało stwierdzić, iż klapki na koturnie czyli platformie są ikoną stylu. Pasują one do wielu stylizacji i co ważne są one bardzo wygodne i ich noszenie jest komfortowe. Te klapki mogą być wykonane z tworzywa sztucznego, mogą być one również pokryte skórą oraz ekologiczną skórą bądź zamszową. Warto również wiedzieć, że większość z klapek na koturnie nawiązuje do standardowych i bardzo prostych japonek, które to posiadają dwa klasyczne paski. Taki rodzaj obuwia jest z pewnością najbardziej uniwersalny. Jeśli ewentualnie ktoś woli oryginalniejsze fasony, to wówczas można zainteresować się butami z ciekawymi dodatkami, ćwiekami oraz świecącymi dżetami. Klapki na koturnie są połączeniem ciekawego designu oraz wygody, która jest nie do przecenienia.

Klapki na koturnie – hit lata

Klapki na koturnie stanowią hit lata. Klapki na koturnie doskonale się sprawdzą na wiosnę, przy różnego rodzaju wyjściach, na przykład przy okazji spacerów, wyjścia do kina czy też wyjścia na randkę. Cechują się one przede wszystkim tym, że są wygodne oraz tym, że prezentują się doskonale do wielu strojów. Kobiety w dzisiejszych czasach bardzo chwalą sobie ten popularny, letni rodzaj obuwia. Reasumując, klapki na koturnie:

  • nadają się do codziennego noszenia w lato,
  • mogą być pokryte skórą naturalną, ekologiczną lub tworzywem sztucznym,
  • są wygodniejsze niż klasyczne szpilki, ale przy tym są podobnie efektowne i reprezentacyjne,
  • posiadają wygodne paski,
  • stopa ,,oddycha” i nie poci się w takim obuwiu,
  • mogą być noszone przez dziewczyny w młodszym wieku i przez dojrzałe kobiety,
  • nadają one stylu, elegancji oraz klasy każdej kobiecie,
  • dodają kilku cennych centymetrów niskim kobietom.